HVAC VIP-NET

Strefa Haier

TECHNOLOGIA PRZYSZŁOŚCI DOSTĘPNA JUŻ DZIŚ!

Klimatyzacja HAIER – Technologie oczyszczania powietrza

HAIER od lat angażuje się w innowacje i projekty dotyczące zdrowego powietrza. Zaawansowane technologie HAIER pozwalają użytkownikom cieszyć się powietrzem najwyższej jakości. Komfort i przyjemność użytkowania zapewniono dzięki nowoczesnym technologiom  oczyszczania zarówno powietrza, jak i samego urządzenia. Zanieczyszczenie powietrze jest globalnym problemem, które bezpośrednio zagraża naszemu zdrowiu.

STERYLIZACJA UV-C PRO

może hamować rozwój wirusa SARS-CoV-2
do 0 %
Animowany licznik
Certyfikatem Texcell, w przestrzeni o powierzchni
0
Animowany licznik

Sterylizacja UV-C PRO może hamować rozwój wirusa SARS-CoV-2 do 99.991%*.

Skuteczność technologii w walce z koronawirusem została potwierdzona Certyfikatem Texcell, w przestrzeni o powierzchni 6,7 m³. 

Wynik wskazuje, że jest ona bardzo skuteczna w hamowaniu koronawirusa (SARS-CoV-2).  
Poświadcza to oficjalny certyfikat wystawiony przez organizację Texcell 

Funkcja STERYLIZACJA UV-C PRO zapewnia najskuteczniejsze oczyszczanie spośród technologii opracowanych przez inżynierów HAIER – twórców technologii oczyszczania promieniami UV-C. Funkcja STERYLIZACJA UV-C PRO dostępna wyłącznie w klimatyzatorach HAIER EXPERT Plus

STERYLIZACJA UV-C

Skuteczność w walce z koronawirusem potwierdzona certyfikatem Texcell*

Wbudowana w klimatyzator  lampa LED naświetla promieniami UV-C przepływające przez klimatyzator powietrze, w którym może znajdować się od 5-34% mikrorganizmów.

Dzięki napromieniowaniu mikroorganizmy giną bądź tracą możliwość namnażania się. 

Technologia Sterylizacja UV-C jest bezpieczna dla zdrowia człowieka, ponieważ promieniowanie nie wydostaje się poza urządzenie. Funkcja ta może być używana w obecności ludzi i zwierząt w pomieszczeniu.

Funkcja STERYLIZACJA UV-C hamuje rozwój wirusa SARS-CoV-2 do 99,99% co zostało potwierdzone przez niezależnych ekspertów. Funkcja jest dostępna w klimatyzatorach: PEARL Plus, FLEXIS Plus White Matt, FLEXIS Plus Black MattFLEXIS White ShineFLEXIS Plus Silver Shine.

SELF PURIFY | FILTR IFD

ok 0
Animowany licznik
0 m³/h
Animowany licznik

Technologia Self Purify wraz z zaawansowanym filtrem IFD skutecznie oczyszcza powietrze w klimatyzowanym pomieszczeniu. Siatka filtrująca IFD zapewnia większą zdolność usuwania zanieczyszczeń z powietrza. 

Siatka filtrująca składa się z ok. 7000 otworów do pochłaniania pyłu oraz innych zanieczyszczeń. Włączenie funkcji generuje elektryczność statyczną absorbującą kurz.

Pomiar skuteczności oczyszczania powietrza wg .CADR wynosi nawet 300 m3/h. Oznacza to, że klimatyzator z funkcją Self Purify gwarantuje równie wysoką skuteczność, co profesjonalne oczyszczacze powietrza  dostępne na rynku.

Funkcja Self Purify gwarantuje czyste powietrze w pomieszczeniu już w 15 minut! Dodatkowym atutem jest czujnik jakości powietrza wykrywający zanieczyszczenia –czerwona sygnalizacja oznacza zanieczyszczone powietrze, zielona natomiast oznacza czyste i wolne od kurzu i zanieczyszczeń powietrze. Funkcja Self Purify dostępna jest w klimatyzatorach JADE Plus.

Klimatyzacja HAIER – Technologie oczyszczania klimatyzatora

SELF CLEAN

Technologia samooczyszczania urządzenia. Funkcja pozwala na sprawniejsze i wygodniejsze użytkowanie urządzenia. Wilgotne powietrze zamraża powierzchnię wymiennika ciepła klimatyzatora i usuwa zanieczyszczenia w momencie rozmrażania.

Warto pamiętać, że zabrudzenia zgromadzone na wymienniku ciepła sprzyjają rozwojowi bakterii przez co negatywnie wpływają na jakość powietrza, a dodatkowo obniżają zdolność chłodniczą klimatyzacji nawet 0 15-30%. Warto pamiętać o regularnym czyszczeniu urządzenia.

Zabrudzenia gromadzące się na wymienniku podczas pracy klimatyzatora sprzyjają rozwojowi bakterii, wpływają na jakość powietrza w pomieszczeniu i obniżają zdolność chłodniczą nawet o 15-30%. Wszystkie klimatyzatory zawierające Plus w nazwie, posiadają funkcje SELF CLEAN: JADE PlusEXPERT Plus, PEARL Plus, FLEXIS Plus White Matt, FLEXIS Plus Black MattFLEXIS Plus White Shine, FLEXIS Plus Silver ShineTUNDRA Plus oraz TAYGA Plus.

Haier kolejny rok jest nr 1 na świecie w systemach klimatyzacji z funkcją Self Clean (wg. Euromonitor International 2022). 

56°C STERI CLEAN

0
Animowany licznik
ok 0 minut
Animowany licznik

Funkcja 56 ℃ Steri Clean skutecznie zabija bakterie i wirusy poprzez podgrzanie wymiennika ciepła do temperatury 56℃ przez 30 minut. Sterylizacja w wysokiej temperaturze  56℃ sprawia, że wirusy i bakterie giną w ciągu ok. 30 minut. Tuż po zakończonym procesie temperatura wymiennika ciepła jest wyrównywana, aby uzyskać lepszą wydajność oczyszczania.

SELF HYGIENE

Antybakteryjna powłoka z nanocząteczkami srebra nałożona na komponenty cyrkulacji powietrza w urządzeniu, zapobiega rozwojowi pleśni i bakterii. Powłoką antybakteryjną  z nanocząsteczkami srebra pokryte są następujące elementy klimatyzatora – wentylator, zintegrowana dolna obudowa wraz z tacą skroplin.

Funkcja Self Hygiene  to gwarancja efektywnego hamowania rozwoju nawet 6 rodzaju pleśni! Self Hygiene eliminuje bakterie i wirusy z wydajnością nawet do 99%. Funkcja dostępna jest w klimatyzatorach JADE PlusFLEXIS Plus White Matt, FLEXIS Plus Black MattFLEXIS Plus White Shine oraz FLEXIS Plus Silver Shine.

Komfort i technologia

W związku z ciągłym  rozwojem innowacji w dziedzinie klimatyzacji HAIER dostarcza także rozwiązania, z zakresu inteligentnej kontroli, które gwarantują Użytkownikom maksymalną wygodę przy maksymalnie wydajnej pracy systemu klimatyzacji.

Wszystkie jednostki ścienne wyposażone są w możliwość sterowania Wi-Fi.

Dedykowane aplikacje pozwalają sterować urządzeniami zanim jeszcze wrócimy do domu – za pomocą smartfonu bądź tabletu.

I FEEL

Funkcja I FEEL pozwala na równomierny odczyt temperatury z każdego miejsca w pomieszczeniu, dzięki czemu unika się wrażenia bezpośredniego nawiewu i nierównomiernego chłodzenia powietrza.

Jednocześnie kompaktowa budowa klimatyzatorów HAIER, umożliwiająca łatwy dostęp do komponentów urządzenia zapewnia ich proste i szybkie czyszczenie.

Wszystko po to, by systemy klimatyzacji pracowały efektywnie już nie tylko chłodząc, czy wydajnie grzejąc. Teraz także zapewniają jakość zdrowego i czystego powietrza w każdym domu!

Funkcja I FEEL dostępna jest w klimatyzatorach EXPERT Plus.

*Technologia STERYLIZACJA UV-C PRO zastosowana w klimatyzatorach Haier może pełnić funkcję hamowania rozwoju wirusa SARS-CoV-2 w oparciu o wyniki laboratoryjnego badania wydajności lampy UV-C (badanie: Non-GLP VIRAL CLEARANCE STUDY – FIO). Testy zostały przeprowadzone przez Texcell, globalną organizację zajmująca się przeprowadzaniem badań na zlecenie. Texcell zweryfikował i potwierdził skuteczność tej technologii na poziomie 99.991%, w zamkniętym środowisku laboratoryjnym o objętości 6,7 m³ , w czasie 24 godzin. Wydajność funkcji Sterylizacja UV-C PRO zmienia się w zależności od wielkości pomieszczenia i panujących warunków. Klimatyzatory Haier z technologią Sterylizacja UV-C PRO nie są urządzeniami medycznymi. Należy przestrzegać lokalnych zaleceń sanitarnych.