HVAC.VIP-NET Klimatyzacja Montaż, Serwis. Klimatyzacja Lublin, Pompa ciepła Lublin.

Strefa Haier

haier

TECHNOLOGIA PRZYSZŁOŚCI DOSTĘPNA JUŻ DZIŚ!

Klimatyzacja HAIER – Technologie oczyszczania powietrza

HAIER od lat angażuje się w innowacje i projekty dotyczące zdrowego powietrza. Zaawansowane technologie HAIER pozwalają użytkownikom cieszyć się powietrzem najwyższej jakości. Komfort i przyjemność użytkowania zapewniono dzięki nowoczesnym technologiom  oczyszczania zarówno powietrza, jak i samego urządzenia. Zanieczyszczenie powietrze jest globalnym problemem, które bezpośrednio zagraża naszemu zdrowiu.

STERYLIZACJA UV-C PRO

może hamować rozwój wirusa SARS-CoV-2
do 0 %
Animowany licznik
Certyfikatem Texcell, w przestrzeni o powierzchni
0
Animowany licznik

Sterylizacja UV-C PRO może hamować rozwój wirusa SARS-CoV-2 do 99.991%*.

Skuteczność technologii w walce z koronawirusem została potwierdzona Certyfikatem Texcell, w przestrzeni o powierzchni 6,7 m³. 

Wynik wskazuje, że jest ona bardzo skuteczna w hamowaniu koronawirusa (SARS-CoV-2).  
Poświadcza to oficjalny certyfikat wystawiony przez organizację Texcell 

Funkcja STERYLIZACJA UV-C PRO zapewnia najskuteczniejsze oczyszczanie spośród technologii opracowanych przez inżynierów HAIER – twórców technologii oczyszczania promieniami UV-C. Funkcja STERYLIZACJA UV-C PRO dostępna wyłącznie w klimatyzatorach HAIER EXPERT Plus

STERYLIZACJA UV-C

Skuteczność w walce z koronawirusem potwierdzona certyfikatem Texcell*

Wbudowana w klimatyzator  lampa LED naświetla promieniami UV-C przepływające przez klimatyzator powietrze, w którym może znajdować się od 5-34% mikrorganizmów.

Dzięki napromieniowaniu mikroorganizmy giną bądź tracą możliwość namnażania się. 

Technologia Sterylizacja UV-C jest bezpieczna dla zdrowia człowieka, ponieważ promieniowanie nie wydostaje się poza urządzenie. Funkcja ta może być używana w obecności ludzi i zwierząt w pomieszczeniu.

sterylizacja uvc inteligentne rozwiazania

Funkcja STERYLIZACJA UV-C hamuje rozwój wirusa SARS-CoV-2 do 99,99% co zostało potwierdzone przez niezależnych ekspertów. Funkcja jest dostępna w klimatyzatorach: PEARL Plus, FLEXIS Plus White Matt, FLEXIS Plus Black MattFLEXIS White ShineFLEXIS Plus Silver Shine.

pearl plus 1

SELF PURIFY | FILTR IFD

ok 0
Animowany licznik
0 m³/h
Animowany licznik

Technologia Self Purify wraz z zaawansowanym filtrem IFD skutecznie oczyszcza powietrze w klimatyzowanym pomieszczeniu. Siatka filtrująca IFD zapewnia większą zdolność usuwania zanieczyszczeń z powietrza. 

Siatka filtrująca składa się z ok. 7000 otworów do pochłaniania pyłu oraz innych zanieczyszczeń. Włączenie funkcji generuje elektryczność statyczną absorbującą kurz.

Pomiar skuteczności oczyszczania powietrza wg .CADR wynosi nawet 300 m3/h. Oznacza to, że klimatyzator z funkcją Self Purify gwarantuje równie wysoką skuteczność, co profesjonalne oczyszczacze powietrza  dostępne na rynku.

self purify inteligentne rozwiazania vol2

Funkcja Self Purify gwarantuje czyste powietrze w pomieszczeniu już w 15 minut! Dodatkowym atutem jest czujnik jakości powietrza wykrywający zanieczyszczenia –czerwona sygnalizacja oznacza zanieczyszczone powietrze, zielona natomiast oznacza czyste i wolne od kurzu i zanieczyszczeń powietrze. Funkcja Self Purify dostępna jest w klimatyzatorach JADE Plus.

Klimatyzacja HAIER – Technologie oczyszczania klimatyzatora

SELF CLEAN

Technologia samooczyszczania urządzenia. Funkcja pozwala na sprawniejsze i wygodniejsze użytkowanie urządzenia. Wilgotne powietrze zamraża powierzchnię wymiennika ciepła klimatyzatora i usuwa zanieczyszczenia w momencie rozmrażania.

Warto pamiętać, że zabrudzenia zgromadzone na wymienniku ciepła sprzyjają rozwojowi bakterii przez co negatywnie wpływają na jakość powietrza, a dodatkowo obniżają zdolność chłodniczą klimatyzacji nawet 0 15-30%. Warto pamiętać o regularnym czyszczeniu urządzenia.

Zabrudzenia gromadzące się na wymienniku podczas pracy klimatyzatora sprzyjają rozwojowi bakterii, wpływają na jakość powietrza w pomieszczeniu i obniżają zdolność chłodniczą nawet o 15-30%. Wszystkie klimatyzatory zawierające Plus w nazwie, posiadają funkcje SELF CLEAN: JADE PlusEXPERT Plus, PEARL Plus, FLEXIS Plus White Matt, FLEXIS Plus Black MattFLEXIS Plus White Shine, FLEXIS Plus Silver ShineTUNDRA Plus oraz TAYGA Plus.

2022 lider technologi self clean certyfikat

Haier kolejny rok jest nr 1 na świecie w systemach klimatyzacji z funkcją Self Clean (wg. Euromonitor International 2022). 

56°C STERI CLEAN

0
Animowany licznik
ok 0 minut
Animowany licznik

Funkcja 56 ℃ Steri Clean skutecznie zabija bakterie i wirusy poprzez podgrzanie wymiennika ciepła do temperatury 56℃ przez 30 minut. Sterylizacja w wysokiej temperaturze  56℃ sprawia, że wirusy i bakterie giną w ciągu ok. 30 minut. Tuż po zakończonym procesie temperatura wymiennika ciepła jest wyrównywana, aby uzyskać lepszą wydajność oczyszczania.

56c steri clean inteligentne rozwiaznie
flexis plus silver shine 1

SELF HYGIENE

Antybakteryjna powłoka z nanocząteczkami srebra nałożona na komponenty cyrkulacji powietrza w urządzeniu, zapobiega rozwojowi pleśni i bakterii. Powłoką antybakteryjną  z nanocząsteczkami srebra pokryte są następujące elementy klimatyzatora – wentylator, zintegrowana dolna obudowa wraz z tacą skroplin.

self hygiene inteligentne rozwiazanie

Funkcja Self Hygiene  to gwarancja efektywnego hamowania rozwoju nawet 6 rodzaju pleśni! Self Hygiene eliminuje bakterie i wirusy z wydajnością nawet do 99%. Funkcja dostępna jest w klimatyzatorach JADE PlusFLEXIS Plus White Matt, FLEXIS Plus Black MattFLEXIS Plus White Shine oraz FLEXIS Plus Silver Shine.

Komfort i technologia

W związku z ciągłym  rozwojem innowacji w dziedzinie klimatyzacji HAIER dostarcza także rozwiązania, z zakresu inteligentnej kontroli, które gwarantują Użytkownikom maksymalną wygodę przy maksymalnie wydajnej pracy systemu klimatyzacji.

Wszystkie jednostki ścienne wyposażone są w możliwość sterowania Wi-Fi.

Dedykowane aplikacje pozwalają sterować urządzeniami zanim jeszcze wrócimy do domu – za pomocą smartfonu bądź tabletu.

glowna energooszczedna klimatyzacja do domu 1
i feel inteligentne rozwiazania

I FEEL

Funkcja I FEEL pozwala na równomierny odczyt temperatury z każdego miejsca w pomieszczeniu, dzięki czemu unika się wrażenia bezpośredniego nawiewu i nierównomiernego chłodzenia powietrza.

Jednocześnie kompaktowa budowa klimatyzatorów HAIER, umożliwiająca łatwy dostęp do komponentów urządzenia zapewnia ich proste i szybkie czyszczenie.

Wszystko po to, by systemy klimatyzacji pracowały efektywnie już nie tylko chłodząc, czy wydajnie grzejąc. Teraz także zapewniają jakość zdrowego i czystego powietrza w każdym domu!

Funkcja I FEEL dostępna jest w klimatyzatorach EXPERT Plus.

*Technologia STERYLIZACJA UV-C PRO zastosowana w klimatyzatorach Haier może pełnić funkcję hamowania rozwoju wirusa SARS-CoV-2 w oparciu o wyniki laboratoryjnego badania wydajności lampy UV-C (badanie: Non-GLP VIRAL CLEARANCE STUDY – FIO). Testy zostały przeprowadzone przez Texcell, globalną organizację zajmująca się przeprowadzaniem badań na zlecenie. Texcell zweryfikował i potwierdził skuteczność tej technologii na poziomie 99.991%, w zamkniętym środowisku laboratoryjnym o objętości 6,7 m³ , w czasie 24 godzin. Wydajność funkcji Sterylizacja UV-C PRO zmienia się w zależności od wielkości pomieszczenia i panujących warunków. Klimatyzatory Haier z technologią Sterylizacja UV-C PRO nie są urządzeniami medycznymi. Należy przestrzegać lokalnych zaleceń sanitarnych.