HVAC.VIP-NET Klimatyzacja Montaż, Serwis. Klimatyzacja Lublin, Pompa ciepła Lublin.

Strefa Pomp Ciepła Haier

POMPY CIEPŁA SPLIT I MONOBLOK DO CO i CWU

Najwyższa efektywność i gwarancja energooszczędności – pompa ciepła Haier

Pompy ciepła SUPER AQUA CO + CWU | Monoblok  posiadają  pozytywną ocenę ekspertów programu dofinansować PolREFF, dzięki czemu znalazły się na liście Wirtualnego Doradcy Technologicznego. Oznacza to, że urządzenia HAIER charakteryzują się wysokim poziomem energooszczędności i spełniają wymogi techniczne programu dotacyjnego Czyste Powietrze oraz ulgi termomodernizacyjnej.

Produkty

Pompa ciepła SUPER AQUA | MONOBLOK (R32)
Pompa ciepła SUPER AQUA | SPLIT (R32)
Pompa ciepła AQUA CWU (R134A)

Czym są pompy ciepła?

W naszej ofercie znajdziesz różne rozwiązania i urządzenia, mające na celu poprawę Twojego komfortu. Wśród oferowanych przez nas produktów znajdują się również pompy ciepła, czyli urządzenia przeznaczone do podgrzewania wody użytkowej oraz powietrza. Dostępne w naszej ofercie pompy dzielą się na pompy ciepła jednofunkcyjne i dwufunkcyjne, czyli podgrzewające wyłącznie wodę użytkową (CWU) oraz te, które służą do ogrzewania zarówno wody, jak i pomieszczeń (CO +CWU).

Dlaczego warto posiadać pompę wody?

Decydując się na zakup jakiegoś urządzenia, warto mieć świadomość, jakie są jego zalety. Posiadanie pompy ciepła w domu, mieszkaniu lub dowolnym innym budynku, wiąże się z szeregiem zalet, do których należą m.in.:

 • możliwość podgrzewania wody użytkowej (CWU) przez cały rok, bez ponoszenia wysokich kosztów,
 • możliwość korzystania z różnych trybów pracy, dopasowanych do aktualnych preferencji i potrzeb użytkowników,
 • dbanie o środowisko – pompy ciepła pozyskują energię słoneczną z powietrza atmosferycznego, a więc są niemal neutralne środowiskowo,
 • możliwość konfiguracji z różnymi odbiornikami ciepła, co może obniżyć rachunki za ogrzewanie

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem urządzenia, które pozwoli Ci na efektywne ogrzewanie wody użytkowej oraz powietrza znajdującego się wewnątrz domu, biura lub innego budynku, to pompy ciepła są rozwiązaniem, które powinien co najmniej rozważyć. Głównie ze względu na ich efektywność i niskie koszty eksploatacji.

Przydatne informacje

POMPA CIEPŁA HAIER- DOFINANSOWANIA, O KTÓRE MOŻESZ SIĘ STARAĆ

Rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb

Poszukując pompy ciepła, która będzie spełniała Twoje oczekiwania, zwróć uwagę na kilka czynników. Powyżej wymieniliśmy ogółem najważniejsze cechy sprzętu, teraz natomiast przyjrzymy się im nieco bliżej. Najważniejszą kwestią, której nie możesz pominąć, jest funkcjonalność urządzenia. To od niej zależy bowiem, co będziesz w stanie ogrzać za pomocą pompy. Kolejną istotną kwestią jest łatwość obsługi urządzenia. Im prostsza i bardziej intuicyjna obsługa, tym lepiej. Polecamy wybór pompy wyposażonej w inteligentny system, pozwalający na optymalizację pracy oraz ochronę urządzenia np. przed zamarzaniem. Istotne są również parametry techniczne, takie jak:

 • wydajność, 
 • pobór mocy, 
 • przepływ wody,
 • wymiary urządzenia. 
 • w jakiej liczbie trybów może pracować dana pompa, 
 • jakie jest jej napięcie znamionowe,
 • jaka jest pojemność. 

Istotna jest również obecność zabezpieczenia antykorozyjnego. Staranny wybór urządzenia to klucz do zadowolenia z niego. Pamiętaj, że istotne jest nie tylko to, aby pompa ciepła posiadała najlepsze możliwe parametry, ale też żeby jej specyfika była dopasowana do Twoich potrzeb indywidualnych.

Pompy ciepła od Haier – dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

W naszej ofercie znajdziesz między innymi pompę ciepła AQUA CWU, o pojemności 240 litrów. Jej ogromną zaletą jest subtelna konstrukcja, dzięki której bez problemu umieścisz ją w wybranym przez siebie pomieszczeniu. Wysoka efektywność naszego urządzenia to zasługa bardzo dobrej jakości sprężarki oraz dodatkowej wężownicy. Dzięki innowacyjnym technologiom oraz materiałom, spełniającym najwyższe standardy, nasza pompa jest odporna na korozję i wyróżnia się długą żywotnością. Kolejną jej zaletą jest możliwość wybrania jednego z czterech trybów, dzięki czemu każdy użytkownik może dostosować pracę urządzenia do swoich preferencji. Pompy ciepła AQUA CWU mogą współpracować z bojlerami lub kolektorami słonecznymi.

Drugim urządzeniem, zasługującym na uwagę, jest pompa ciepła Monoblok CO + CWU. Największą zaletą tego rodzaju pomp jest możliwość skonfigurowania ich z różnymi systemami domowymi i nie tylko, takimi jak np. ogrzewanie podłogowe. Prawidłowa konfiguracja umożliwia pracę z wysoką efektywnością, co przełoży się na niższe rachunki. Oprócz ogrzewania podłogowego, nasze pompy ciepła mogą współpracować także z grzejnikami lub klimakonwektorami. Wśród plusów naszych urządzeń warto wymienić również cichą pracę. Sprężarki znajdujące się w oferowanych przez nas pompach są pokryte specjalnymi materiałami izolującymi hałas. Ponadto, nasze pompy ciepła są wyposażone w cichy silnik i wentylator o zoptymalizowanym kształcie, co pozwala na redukowanie drgań. Sterowniki dedykowane do obsługiwania naszych urządzeń są bardzo proste i intuicyjne, co umożliwia wygodne korzystanie z pompy.

Jeśli zależy Ci na najlepszych jakościowo, a jednocześnie innowacyjnych pompach ciepła, wybierz urządzenie z naszej oferty. Pamiętaj, że poza produktami najwyższej klasy, oferujemy również fachowe doradztwo, z którego może skorzystać każdy nasz Klient.