HVAC.VIP-NET Klimatyzacja Montaż, Serwis. Klimatyzacja Lublin, Pompa ciepła Lublin.

Strefa Pomp Ciepła Neoheat

Zadbaj o zdrowie swoje i najbliższych, korzystając z ekologicznego systemu ogrzewania

Pompy ciepła NEOHEAT – jeszcze większy komfort i oszczędności

Pompy ciepła Neoheat zapewnią wydajne ogrzewanie Twojego domu i całoroczne podgrzewanie wody. Urządzenia typu powietrze-woda wykorzystują energię z Odnawialnych Źródeł Energii (OZE), dzięki czemu są całkowicie bezemisyjne, a w połączeniu z niską ceną pompy ciepła Neoheat, łączny koszt jej utrzymania nie jest wysoki. Ekologiczna przyszłość ogrzewania budynków zaczyna się już dziś!

Pozyskując energię z atmosfery (dokładnie z powietrza), urządzenie Neoheat przekazuje ją do wody w układzie grzewczym. Jednocześnie cały system potrzebuje zaledwie 1 kW energii elektrycznej do wyprodukowania od 3 do 5 kW energii cieplnej, którą zużyje na ogrzanie budynku. Cały ten mechanizm ma swoją nazwę — to tzw. powietrzne pompy ciepła. Służą one głównie do podgrzewania wody.

Pompa ciepła do ogrzewania w nowym i starym budynku.

Kompletna oferta pomp ciepła Neoheat pozwala idealnie dopasować urządzenie zarówno do potrzeb budownictwa jednorodzinnego, jak i komercyjnego. Pompy ciepła, szczególnie te powietrzne, są coraz częściej wybierane do grzania wody w przypadku nowych inwestycji. Ich cena jest niewielka, a do tego pompa ciepła powietrzna generuje niskie zużycie prądu. Mniejsze koszty energii sprawiają, że wiele osób decyduje się również na montaż pompy ciepła w starym domu czy budynku użyteczności publicznej.

Nowoczesne pompy ciepła powietrzne są także coraz popularniejsze w budynkach podlegających termomodernizacji. Dodatkowymi zaletami pomp ciepła są całoroczne ogrzewanie ciepłej wody użytkowej (CWU) oraz chłodzenie wnętrza budynku w okresie letnim.

Pompy ciepła to obecnie najbezpieczniejszy system ogrzewania budynku i wytwarzania ciepłej wody użytkowej. Wciąż jednak wiele osób nie do końca wie, jaka pompa ciepła powietrzna będzie najlepsza do ogrzewania wody użytkowej w ich domu. Wbrew pozorom na ciepłą wodę możemy zastosować kilka rodzajów urządzenia typu powietrze-woda. Powietrzna pompa ciepła może być m.in. split lub monoblok.

Jeśli masz wahania, co do ogrzewania wody w starym lub nowym domu — bez obaw. Pomożemy Ci.

Sprawdź naszą ofertę pomp ciepła!

ENERGIA Z NATURY
MNIEJ ZOBOWIĄZAŃ
WIĘCEJ OSZCZĘDNOŚCI
MOŻLIWOŚĆ DOFINANSOWANIA

Skorzystaj z dofinansowania

POMPY CIEPŁA NEOHEAT z dofinansowaniem Czyste Powietrze
Realizacje

Pompa ciepła Neoheat z fotowoltaiką! Połączenie doskonałe

 

Neoheat dostarcza urządzenia, które oprócz tego, że są wysoce wydajne i energooszczędne to dodatkowo są kompatybilne z instalacjami fotowoltaicznymi. Pompa ciepła i fotowoltaika? Brzmi jak plan na skuteczne oszczędzanie? Tak właśnie jest. Pompy ciepła mogą współpracować z PV, dzięki czemu maksymalnie ograniczysz zużycie prądu. Nie jest to jednak wymóg — pompa ciepła typu powietrze-woda i inne z oferowanych przez nas urządzeń mogą działać bez fotowoltaiki.

Katalog Neoheat